Zīmogu izgatavošana

Sample_Case
Jebkurā komerciālā vai valsts organizācijā katru dienu tiek izmantoti zīmogi, spiedogi un faksimils. Mēs izgatavojam visu veidu zīmogus, izmantojot mūsdienīgas iekārtas: apaļos, trīsstūra zīmogus, spiedogus, daterus, numeratorus, iespējams izgatavot zīmogu pēc nospieduma, skices un parauga.

Vēsture

Zīmogs tulkojumā no latīņu valodas – attēls. Zinātni, kas pēta zīmogus, sauc par sfragistiku. Pirmie zīmogi tiek datēti 5.-10. gadsimtā pirms mūsu ēras. Asīrijā, Babilonijā, Ēģiptē un Urartu bija cilindriskas formas akmens zīmogi. Senajā Ēģiptē ar valdnieka attēla zīmogiem apliecināja dekrētus, kas dažus tempļus atbrīvoja no valsts klaušām. Ir avoti, kas vēsta par to, ka zīmogus izmantoja arī senie klejotāji: armijas priekšnieki un seno turku batiri.
 
Mūsdienu cilvēkam visādi spiedogi ir ierasta lieta, tā ir īpašuma zīme, iezīmēšana. Mēs liekam zīmogu uz dokumentiem, priekšmetiem, ēdiena iepakojuma. Šis paradums sasniedza mūsu teritoriju tālajā senatnē, sākot savu izplatību Tuvajos Austrumos, tieši tur – tagadējās Turcijas un Irākas teritorijā – tika atrasti vissenākie zīmogi, to vecums – 6 tūkstoši gadu. Spiedogus parasti izgatavoja no akmeņiem, kaula, fajansa, koka, bet no māla gan ļoti reti. Tie varēja būt ovāli, kvadrāti vai dažādas figūras, uz ārējās puses vienmēr bija attēls, kuru nospieda uz priekšmetiem no mīkstākiem materiāliem – māla, vaska. Otrā pusē stiprināja cilpiņas, lai tos varētu uzkarināt. Uz pašiem senākajiem zīmogiem zīmēja ģeometriskus ornamentus, vēlāk sāka attēlot cilvēkus un dzīvniekus.
 
Mūsu birojā vienmēr ir plaša korpusu izvēle, un ir arī iespēja pasūtīt korpusu no kataloga. Zīmogiem automātiskajos korpusos Jūs varat izvēlēties zīmogspilventiņus dažādās krāsās. Standarta krāsas: melna, zila, sarkana, violeta, zaļa — ar tām nekad neradīsies uzplides problēmas. Nestandarta toņi: gaiši zila, brūna, oranža, rozā.
 
Mēs izpildam pasūtījumus zīmogu izgatavošanai 1-2 darba dienu laikā, iespējama arī ātra izgatavošana sākot ar 2-3 stundām.
 
 

Who's Online?

Klātienē 17 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Banners

Useful links: