Par uzņēmumu

Denvers Baltika tika dibināts 1999.gadā kā amerikāņu uzņēmuma „Melco Embroidery Systems” oficiālais pārstāvis, kas ir pasaules līderis datorizētu izšūšanas iekārtu ražošanā un programmēšanā. Mēs piedāvājam arī tādus pasaulē pazīstamu uzņēmumu zīmolus, kā:

  • MelcoJet (ASV) – printeris drukai uz tekstilizstrādājumiem un apģērbiem;
  • GUNOLD GMBH (Vācija) – dažāda veida izejmateriāli un aksesuāri datorizētai izšūšanai (diegi, flizelīns, speciāla plēve, līmējošs aerosols un daudzi citi materiāli);
  • Yongnam Engineering Co (Koreja) – liela ātruma datorizēta iekārta ornamentu veidošanai no Swarovski kristāliem un līdzīgiem materiāliem;
  • Proel S.r.I. (Itālija) – līderis jaunu un modernu lāzera tehnoloģiju jomā un vieglajā ražošanā;
  • Merrow Inc. (ASV) – no 1838. gada pasaulslavens līderis speciālu šūšanas iekārtu ražošanā, kuras ir paredzētas audumu un izstrādājumu dekoratīvai apdarei.
  • STAHLS'® - since 1932 is the world's leading manufacturer of equipment and materials for heat transfer textile printing.
  • Hotronix® - since 1980 worldwide leader in manufacture of heat presses for heat transfer materials.

Jau 21 gadus, kopš uzņēmuma dibināšanas dienas, viens no svarīgākajiem mūsu darbības virzieniem ir apģērbu personifikācija. Veidojot savu stilu, mēs palīdzam jums pašizteikties un veidot savu iekšējo pasauli ar individuāla stila palīdzību. Korporatīvajiem klientiem tas ir tikpat svarīgi, kā individuālajiem klientiem.

Mēs piedāvājam izšūšanas pakalpojumus, termodruku, druku, dekorēšanu ar akmentiņiem, kristāliem un fliteriem, aplikācijas uz sporta un militārām formām, ikdienas, reklāmas, darba un korporatīvā apģērba. T-krekli, somas, dvieļi, cepures, kimono un jostas. Izšūtas emblēmas, karogi, vimpeļi, uzpleči, suvenīri. Lāzergravēšana uz stikla, koka, ādas, plastikāta, keramikas, metāla, dažādiem reklāmas un korporatīviem suvenīriem.

Pateicoties augstas kvalitātes materiālu izmantošanai, jaunu tehnoloģiju ieviešanai un dažādu risinājumu piedāvājumam,  ir iespējams labas cenas, kvalitātes un klientu apkalpošanas savienojums. Tas atspoguļo uzņēmuma firmas galveno tēzi: Augsta kvalitāte, īsā laikā, par labu cenu.

Par mūsu klientiem uzņēmuma darbības laikā ir kļuvuši daudzi pazīstami uzņēmumi un organizācijas, valsts struktūras, sporta klubi un austruma sporta veidu klubi, vidusskolas un augstskolas. Mēs ceram, ka Jūs, kas lasāt šo informāciju, vai nu esat mūsu klients, vai arī drīz noteikti par tādu kļūsiet.

 

Īss video kā paldies par Jūsu apmeklējumu:

 

 

 

Who's Online?

Klātienē 75 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Banners

Useful links: