Galvenās AMAYA XTS īpašības

Unikālas īpašības:

amaya-xts-key-features

AMAYA – saīsinājums no angļu "As Many As You Add”, kas tulkojumā nozīmē – “tik daudz, cik pievienosiet”. XTS ir paplašināmas modulāras izšūšanas sistēmas. Iekārtas ir pievienotas tīklam un to darbība tiek kontrolēta ar datoru, uz kura ir uzstādīta operētājsistēma AMAYA OS. Katra galviņa (iekārta) ir uzstādīta uz ratiņiem ar ritentiņem ērtākai iekārtu pārvietošanai. Uzsāciet savu biznesu ar vienu iekārtu, pievienojot tai klāt citas, uzņēmumam paplašinoties. Izšūšanas sistēma AMAYA XTS ir veidota, domājot par uzņēmuma attīstības iespējām.

XTS jaunumi. Otrā XT iekārtu paaudze ir būvēta uz stabilas XT bāzes. To jaunais izskats – metāliski sudraba krāsā saplūdina robežu starp zinātni un mākslu.
 
XTS jaunumi. Uzlabotā trimera diegu apgriešanas kustība garantē tīru, drošu pat biezu diegu apgriešanu (piemēram, metalizētie diegi, burmilana diegi).
 
XTS jaunumi. Jaunais platleņķa cepuru izšūšanas rāmis nodrošina lielāko izšūšanas platību uz cepurēm nozarē. Izšūšanas rāmi ir viegli lietot un tas ir ļoti stabils. Šīs īpašības sekmē ātrāku darbinieku apmācību un labākās kvalitātes sasniegšanu pie maksimāliem izšūšanas ātrumiem. Jaunais rāmja dizains praktiski pilnībā novērš nepieciešamību izmantot flizelīnu auduma stabilizēšanai, saglabājot teicamu katra dūriena kvalitāti.
 
Unikāla īpašība. AMAYA OS tagad ir aprīkota ar tehnoloģiju, kas nosaka reālus izšūšanas rāmja izmērus. Šis tehnoloģiskais uzlabojums palīdzēs Jums ietaupīt laiku un naudu.
 
16 toņi un Color Backup System (krāsu rezerves sistēma)
 
Parādoties Color Backup sistēmai nozarē, lietotājiem tiek nodrošināta unikāla iespēja iestatīt adatu grupas. Tas noder gadījumos, kad izšūšanas procesā pārtrūkst diegs, jo AMAYA XTS automātiski palaiž rezerves adatu no iestatītās grupas (ar to pašu diega krāsu) un izšūšanas process netiek pārtraukts. Color Backup sistēma ir viegli konfigurējama gan vienas iekārtas, gan daudz iekārtu izšūšanas sistēmās.
 
Diega nostiepšanas sistēma - Acti-Feed™
 
Ekskluzīva Acti-Feed™ sistēma nodrošina vienmērīgu diega padevi, automātiski pielāgojot diega nostiepšanu, pat pie ātruma 1500 spm (dūriens minūtē). Šī sistēma garantē teicamas kvalitātes sasniegšanu katrā izšūšanas reizē.
 
Īpaši precīza lāzerfiksācija
 
AMAYA XTS ir ierīkota funkcijas „lāzera acs” atsekošanai un pozicionēšanai, kas nodrošina izšuvuma precīzu izvietošanu uz auduma. Dizaina pozicionēšana kļūs ātrāka un vieglākā, kā arī tiks nodrošināta precīza dizaina izvietošana visa izšūšanas procesa garumā. „Lāzera acs” aktivizējas automātiski uzsākot tādas darbības, kā manuāla vai automātiskā pozicionēšana, kā arī operators var aktivizēt to manuāli, nospiežot attiecīgo pogu uz ātrās piekļuves paneļa.
 
Pēc augstuma regulējama pēdiņa
 
Patentētā pēc augstuma regulējamā pēdiņa ir viegli pielāgojama pēc augstuma, neizmantojot nekādus īpašus instrumentus. Tā atvieglo pielāgošanas procesu dažādiem audumiem. Jūs varat manuāli nofiksēt pēdiņas nekustīgo punktu robežās no 0.5 mm līdz 3.5 mm virs adatu plātnes.
 
Ātrgaitas pantogrāfs (1500 spm - dūriens minūtē)
 
Visas struktūras un kustīgās daļas ir izvietotas augstāk nekā izšūšanas izstrādājums, kas faktiski novērš materiāla nokļūšanu starp pantogrāfa detaļām. X/y ass optimizācija ar speciāla balsta palīdzību nodrošina augstas precizitātes izšūšanu lielos ātrumos.
 
Mazākais apakšējais cilindriskais rokturis nozarē un īpaši drošs trimeris ar augstu produktivitātes līmeni
 
AMAYA XTS ir mazākais apakšējais cilindriskais rokturis nozarē, kas nodrošina pašu lielāko izšūšanas platību uz cepurēm. Jaunais uzlabotais trimeris viegli nogriež metalizētos un biezos burmilana diegus.

Who's Online?

Klātienē 132 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Banners

Useful links: