AMAYA XTS Multi-Head

2010-multihead

AMAYA XTS – saīsinājums no angļu "As Many As You Add", kas tulkojumā nozīmē – "tik daudz, cik pievienosiet".

Uzsāciet AMAYA XTS Multi-Head sistēmas izveidi sākumā ar vienu iekārtu un, uzņēmumam paplašinoties, pievienojiet arī citas iekārtas.

AMAYA XTS – daudzuzdevumu iekārta, kas pārspēj visas līdzīgas iekārtas tirgū.
 
Mūsdienu izšūšanas ražošanas prasības ir ļoti daudzveidīgas. AMAYA XTS daudzuzdevumu iespējas un tīkla funkcionalitāte nodrošina iespēju pilnā mērā gūt labumu no patērētāju pieprasījuma.
 
AMAYA XTS  ir daudzfunkcionāla, tās multi-head iestatījumus var pielāgot jebkuras produkcijas prasībām. Šāda sistēma var izpildīt pasūtījumus, kurus nav iespējams izpildīt uz parastām iekārtām. Pie tam, atsevišķu diegu plīsumi neietekmē neatkarīgas sistēmas un neaptur ražošanas procesu, kā tas notiek ar parastajām iekārtām. Izņemot iespēju izpildīt liela apjoma pasūtījumus, katra iekārta var darboties arī neatkarīgi no citām, izpildot mazus pasūtījumus vai izgatavojot paraugus.
 
Melco AMAYA XTS multi-head sistēmas iekārtas izšuj neatkarīgi no citām, tāpēc iekārtas var pielāgot jebkura pasūtījuma veikšanai. Monogrammu, vārdu, paraugu izšūšana vai pat katras iekārtas profilaktiska apkalpošana neaptur visu ražošanas procesu, atšķirībā no parastām iekārtām. Pie tam visa sistēma ir pieslēgta tīklam caur vienu datoru.
 

Who's Online?

Klātienē 94 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Banners

Useful links: