AMAYA izšūšanas iekārta

Kopš 1997. gada uzņēmums Denvers Baltika ir oficiāls un ekskluzīvs amerikāņu uzņēmuma Melco izšūšanas iekārtu izplatītājs Baltijas valstīs un Krievijas ziemeļrietumu reģionā.

16 krāsas: Amaya piedāvā pilnu 16 krāsu diegu paleti – lielākā no pieejamām uz doto brīdi.

Iestatīšanas laiks – mazāks kā jebkad. Kā arī Amaya nodrošina unikālu iespēju iestatīt katrai diegu krāsai maksimālo izšūšanas ātrumu atsevišķi.

Lāzera „acs”: Amaya ir pirmā no izšūšanas iekārtām, kurai ir trasēšanas un pozicionēšanas lāzera acs. Tā padara dizaina iestatīšanu vieglu un ātru un garantē precīzu izšuvuma izvietojumu. Lāzers tiek aktivizēts automātiski pozicionēšanas brīdī un atvieglo vizuālo kontroli; pie tam operators var aktivizēt lāzeri arī manuāli, nospiežot pogu uz ātrās pieejas paneļa.

Diegu pārtrūkšanas kontrole: iekārtā ir pieejama neparastaiespēja – diegu pārtūkšanas kontrole, kas ar elektronikas palīdzību konstatē diega galu uz spoles vai diega pārrāvumu. Kad notiek diega pārtūkšana, citas galviņas multi-head sistēmā apstājas un stāv uz vietas. Tikai tā galviņa, uz kuras notika diega pārrāvums, atgriežas pārrāvuma punktā. Tas novērš atkārtotu izšūšanu uz jau izšūtiem apgabaliem, kā arī citas ar kvalitātes pasliktināšanos saistītās problēmas, kas raksturīgas parastām iekārtām.

Pēc augstuma regulējama pēdiņa: patentēta pēc augstuma regulējama pēdiņa būtiski atvieglo dažādu audumu regulēšanu. Jūs varat manuāli bez jebkādiem instrumentiem iestatīt apakšējo pēdiņas nekustīgo punktu diapazonā no 0.5-3.5 mm no adatu plātnes.

Droša diega aizķeršana: droša diega aizķeršana ir izveidota kā adatas aizsegs negadījumu novēršanai, kā arī diega novietošanai pēc nogriešanas noteiktā vietā. Diega aizķeršana samazina arī neaktīva diega izkrišanas iespējamību no tvēriena.

Ātrgaitas pantogrāfs: visas struktūras un kustīgās daļas ir izvietotas augstāk nekā izšūšanas izstrādājums, kas faktiski novērš materiāla nokļūšanu starp pantogrāfa detaļām. X/y ass optimizācija ar speciāla balsta palīdzību nodrošina augstas precizitātes izšūšanu lielos ātrumos.

Diega nostiepšana: Diega nostiepšana – viens no kritiskajiem automatizēta izšūšanas procesa elementiem. Patentēta „Aktīvās padeves” un diega nostiepšanas regulēšanas sistēma padod diegu no spoles līdz izšūšanas izstradājumam dūrienu pēc dūriena ar ļoti stingru un precīzu kontroli pat pie pašiem lielākajiem operāciju izpildes ātrumiem. Diega nostiepšana un padeve ir aprēķināta katram dūrienam un noteikta, izmantojot trīs individuālus parametrus katrai adatai. Šī precīzā kontrole nozīmē lielāku izšūšanas ātrumu, mīkstāku izšuvumu, mazāku diegu pātrūkšanu un pastāvīgāku izšuvumu kvalitāti. Ne viena cita profesionāla izšūšanas iekārta nestāv klāt precīzai diega kontrolei, ko nodrošina AMAYA. AMAYA precīza diega kontrole praktiski novērš nepieciešamību izmantot dubultpamatnes, nodrošinot vēl mīkstāku izšuvumu. Izšujiet uz audumiem – no džempera līdz platjoslu velveta – ar viendabīgu visu dūrienu kvalitāti. Apvienojot jaudīgu AMAYA programmnodrošinājumu un precīzu pastāvīgu kontroli, Jūs iegūstat pastāvīgu kvalitāti pat tad, kad izšujat uz dažādām AMAYA iekārtām un izmantojat dažādus audumus. Jūsu pēdējais izšuvums izskatīsies tieši tāpat kā pirmais! Pie tam, AMAYA izšuj par 30% ātrāk nekā jebkura cita tādas pašas klases izšūšanas iekārta. Pateicoties precīzai diega padevei un nostiepšanai liels izšūšanas ātrums var tikt sasniegts neatkarīgi no izšuvuma virziena. Liels AMAYA izšūšanas ātrums nozīmē mazāku spiedienu, izpildot steidzamus pasūtījumus.

Racionāla automatizētās izšūšanas izmantošanas nozare:

Izšuvums – bez tā noteikti neiztikt apģērbu izgatavotājiem un reklāmas uzņēmumiem! Izšuvums var kalpot kā „nobeigums” jebkurai apģērba daļai – biksēm, piedurknēm, apkaklēm u.c. Izšuvums ir piemērots jebkuram stilam un jebkurai faktūrai: vieglām blūzītēm un trikotāžas svārkiem, lietišķiem kostīmiem no plānas vilnas un, protams, sporta un darba apģērbam. Ņemot vērā zemu izšuvumu pašizmaksu, izstrādājumu patēriņa līmenis un Jūsu peļņa strauji pieaugs. Protams, ar nosacījumu, ka izšuvums izpildīts teicamā kvaitātē. Tieši tādu kvalitāti nodrošina AMAYA ar tās unikālo tehnoloģiju „ACTI-FEED”.  AMAYA iespējas ar to neaprobežojas. Monohroma izšūšana un „Chenile”, 3D izšūšana un citas tehnoloģijas, kas iepriekš nebija pieejamas iekārtu izšūšanai, kļūst viegli izpildāmas uz audumiem ar dažādām īpašībām, uz kaprona izstrādājumiem, uz trikotāžas, uz frotē, filca, ādas izstrādājumiem.

 


Who's Online?

Klātienē 50 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Banners

Useful links: