Termodruka

termodruka

Dažādu krāsu plēves ļauj kvalitatīvi un ātri izveidot Jūsu logotipu uz vestēm, jakām, polo-krekliem un T-krekliem. Kā arī ir iespējams izveidot sporta simboliku, numurus, komandas un sponsoru logotipu uz sporta tērpiem.

Sarežģītus daudzkrāsnainus attēlus mēs varam izpildīt ar augstas kvalitātes solvent drukas metodes palīdzību uz speciālām termiskām plēvēm (uz mūsu pašu aprīkojuma).

Termodruka tā ir universāla tehnoloģija, kura ļauj izveidot attēlus uz dažādiem izstrādājumiem.

Termodruku veic, izmantojot termoplēvi un termopresi.

Termodrukas process:

  1. No sākuma ir jāizvēlas attēls.
  2. Tad jāizgriež attēla kontūras, izmantojot speciālu ploteri, kas pievienots pie datora. Šādā veidā tiek izveidots transfers (uzlīme).
  3. Noņem no termoplēves pamatnes plēves daļiņas, kurām nav jābūt redzamām uz izstrādājuma (tiek noņemts fons un paliek tikai attēls).
  4. Transfēru uzliek uz auduma un silda termopresē.
  5. Noņem termoplēves pamatni.

Ja attēls ir daudzkrāsains, tad šo procedūru atkārto vairākas reizes, atkarībā no krāsu skaita (katrā reizē tiek uzlikta tikai viena krāsa).

Ploteris – iekārta, kas tiek izmantota automātiskai dažāda veida grafiskās informācijas (t.sk. arī attēlu) izgriešanai uz termoplēves. Attēls tiek izgriezts pēc iepriekš noteiktām kontūrām. Tā kā termoplēve sastāv no divām kārtām – no caurspīdīgas polimēru pamatnes un krāsainas termoplēves, ploteris izgriež kontūras uz pašas termoplēves, caurgriežot to pilnībā, bet, savukārt, pamatni tas skar tikai daļēji. Tādā veidā attēla detaļas paliek uz savām vietām.

Lielākās termodrukas priekšrocības ir ļoti augsta attēlu izturība un krāsu saglabāšanās pēc mazgāšanas.

Who's Online?

Klātienē 142 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Banners

Useful links: