STIFFY - profesionāla flizelīna daudzveidība

stiffy backing

Optimālākais variants jebkura auduma veida stabilizēšanai. Lai izveidotu augstas kvalitātes izšuvumu, nepieciešams pareizs pamatadums, augstas kvalitātes diegi un arī stabilizējošs materiāls, labākā rezultāta sasniegšanai.

Iespējams Jums būs nepieciešams nogriežams vai noraujams stabilizators – ar speciālu pārklājumu vai pašlīmējošs flizelīns. Izmantojot izvēlētajam audumam piemērtoāko stabilizatoru Jūs varēsiet sasniegt labākus rezultātus, uzlabojot kvalitāti un produktivitāti. Optimizējiet savu produkciju izmantojot plašu STIFFY klāstu!

Noraujamā flizelīna pielietošana:

Kādos gadījumos izmantot? Noraujams STIFFY flizelīns ir mūsu standarta izšūšanas flizelīns. Speciāla šķiedru struktūras tehnoloģija ļauj viegli pārraut flizelīnu pa vertikāli, horizontāli un diagonāli, nodrošinot pilnīgu flizelīna noņemšanu pēc izšūšanas, neatstājot nekādas pēdas. Ātra flizelīna noņemšana ļauj ietaupīt laiku un palielināt izšūšanas procesa produktivitāti. Un gludas uzmanīgi norautas ap izšuvumu flizelīna malas paaugstinās tā izturību.

Lietošanas rekomendācijas:

  • Nostipriniet pamataudumu ar flizelīnu izšūšanas rāmī.
  • Izšujiet izvēlēto dizainu.
  • Noņemiet rāmi un uzmanīgi noraujiet flizelīnu.

Nogriežamā flizelīna izmantošana:

Kādos gadījumos izmantot? Lieliski der gadījumos, kad izšuvumam nepieciešama paaugstināta stabilitāte, pateicoties tā augstai pretestībai perforācijai. Liekos flizelīna gabalus var vienkārši nogriezt ar šķērēm gar izšuvuma malu. Flizelīns ir ilgtermiņa izšuvuma stabilizators. Optimāls risinājums adītu apģērbu izšūšanai.

Lietošanas rekomendācijas:

  • Nostipriniet pamataudumu ar flizelīnu izšūšanas rāmī.
  • Izšujiet izvēlēto dizainu.
  • Noņemiet rāmi un uzmanīgi nogrieziet flizelīnu gar pabeigta izšuvuma malu, izmantojot mazas šķēres.

Gludināmā flizelīna izmantošana:

Kādos gadījumos izmantot? Elastīgiem audumiem ir tendence deformēties izšūšanas procesā, tāpēc ir nepieciešama gludināmā flizelīna izmantošana. Gludināms flizelīns ļauj paaugstināt izturības un stabilitātes līmeni, kā arī novērst adīto audumu un audumu ar augstu elastāna saturu deformāciju.

Lietošanas rekomendācijas:

  • Izgludiniet aizmugurējo pamatauduma pusi kopā ar flizelīnu pirms izšūšanas (pareizos laika un temperatūras iestatījumus meklējiet preces lietošanas instrukcijā).
  • Pēc izšūšanas noņemiet flizelīnu (noraujiet vai nogrieziet).

STIFFY 1950B ir pastāvīgi pielīmējams flizelīns, tas nozīmē, ka flizelīnu nevar noņemt pēc tā pielīmēšanas.

Tehnsikā informācija

STIFFY izšūšanas flizelīnam ir piešķirts Oeko-Tex sertifikāts, balināts bez hlora un nesatur formaldehīdu.


Who's Online?

Klātienē 61 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Banners

Useful links: