Izšūšanas diegi

POLY

POLY – neizbālē saskaroties ar hloru

img_poly

Ļoti izturīgi diegi, kurus izmanto izstrādājumu izšūšanai, kas tiek pakļauti paaugstinātai ārējai iedarbībai. Augsts izturības līmenis pasargā no diegu pārtrūkšanas. Diegi neizbālā pakļaujoties hlora iedarbībai. POLY tas ir optimāls risinājums uzšūšanai uz darba apģērbiem, džinsiem un cepurēm, jo šos izstrādājumus mazgā paaugstinātā ūdens temperatūrā vai arī balina.

METY

METY - metalizēti izšūšanas diegi

Spīdīgi metalizēti diegi mirdzošu izšuvumu izveidošanai. Izmantojot metalizētos METY diegus zelta un sudraba toņos satriecošs mirdzuma efekts garantēts. 30 dažādi toņi piešķirs jebkuram izstrādājumam satriecošu izskatu mirdzošos toņos.

SILK

SILK

Izsmalcināts izskats un matēts spīdums piešķir izstrādājumiem izšūtiem ar SILK diegiem neparastu izskatu.

Izšūšanas diegi SILK – augstākās klases risinājums ekskluzīvu audumu un ekstravagantu apģērbu izšūšanā, piemēram, vakartērpi, izsmalcināta apakšveļa, kašemira lakati u.c.

SULKY

SULKY – izšūšanas diegi no 100% ENKA viskozes

sulky threads sample

Premium klases diegi, kas garantē krāsu saglabāšanos! Viskozes diegu kvalitāte var ļoti stipri atšķirties. Veidoti no 100% firmas viskozes, SULKY® diegi ir ieguvuši stabilas pozīcijas pasaules izplatītāko ižšūšanas diegu topā pateicoties tādām īpašībām kā zīdaini gludam spīdumam un nevainojami vienlīdzīgai nokrāsai, kā arī augstai krāsu izturībai. SULKY® diegi sablabā savu izteiksmīgo nokrāsu daudzu gadu garumā.

Who's Online?

Klātienē 78 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Banners

Useful links: